צור קשר
עו"ד אריק שלו מנהל פורום:
עו"ד אריק שלו
התמחה במשרד עורכי הדין ליפא מאיר ושות' והתקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. מומחיותו בתחום המשפט האזרחי ובדיני עבודה מבוססת על ניסיון מעשי ועל ידע אקדמי בתחום הכלכלי ובתחום המשפטי, כדלקמן: L.L.M - תואר שני במשפטים (התמחות במשפט המסחרי) -אוניברסיטת תל אביב. B.A - תואר ראשון במנהל עסקים (התמחות מימון) בהצטיינות. L.L.B - תואר ראשון במשפטים (התמחות במשפט מסחרי). הכשרה בפירוק חברות, לשכת עורכי הדין (2003) (עבודת גמר - אוניברסיטת תל אביב). קורס מגשרים. הכשרה בחידושים בתחום דיני עבודה, לשכת עורכי הדין (2007).
כתובת: רח' החילזון 5 רמת גן 5252269 טלפון: 073-2505373
כותרת מאת תאריך ושעה
  סעיף 14 א.פ.

תפטרתי מעבודתי ואינני חתום על סעיף 14(המעביד לא הסכים להכניס את סעיף זה בהסכם), זכור לי שראיתי באחד הפורומים שלא חייבים להיות חתומים על סעיף זה כדי לקבל את כספי הפיצויים, האם זה נכון? אשמח לתשובה בהקדם. תודה

א.פ.
disclaimer
  RE: סעיף 14 עו"ד אריק שלו

התפטרות אינה מזכה באופן אוטומטי בפיצויים. אם התפטרותך נופלת בגדר אחד המקרים המוגדרים כהתפטרות שדינה פיטורים לפי החוק פיצויי פיטורים תהיה זכאי לפיצויים. אם לא ככל הנראה לא תהיה זכאי.

עו"ד אריק שלו
073-2505373

עו"ד אריק שלו
disclaimer
  RE: RE: סעיף 14 א.פ.

בפורום אחר ענה לי עו"ד עם התשובה הבאה:
בהתאם לצו ההרחבה בפנסיה, כל כסף שהועבר לקרן הפנסיה שלך, כולל מרכיב הפיצויים, שייך לך ולא למעביד, בכל מקרה, גם בהתפטרות.
איך אדע מה נכון?!

א.פ.
disclaimer

התייעץ בפורום
לרשימת הפורומים המלאה...
הודעות אחרונות בפורומים
מאגר עורכי דין
 
 
חוות דעת מומחה