עו"ד אריק שלו מנהל פורום:
עו"ד אריק שלו
התמחה במשרד עורכי הדין ליפא מאיר ושות' והתקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. מומחיותו בתחום המשפט האזרחי ובדיני עבודה מבוססת על ניסיון מעשי ועל ידע אקדמי בתחום הכלכלי ובתחום המשפטי, כדלקמן: L.L.M - תואר שני במשפטים (התמחות במשפט המסחרי) -אוניברסיטת תל אביב. B.A - תואר ראשון במנהל עסקים (התמחות מימון) בהצטיינות. L.L.B - תואר ראשון במשפטים (התמחות במשפט מסחרי). הכשרה בפירוק חברות, לשכת עורכי הדין (2003) (עבודת גמר - אוניברסיטת תל אביב). קורס מגשרים. הכשרה בחידושים בתחום דיני עבודה, לשכת עורכי הדין (2007).
כתובת: רח' החילזון 5 רמת גן 5252269 טלפון: 073-2505373
כותרת מאת תאריך ושעה
  סעיף 14 מאיה

שלום,

אני מועסקת במקום כ-7.5 שנים, לפני שנתיים הפכתי למנהלת ולכן הוחתמתי על הסכם חדש כולל סעיף 14.
לפי כן לא הייתי חתומה על סעיף זה.
שאלתי היא במידה ואתפטר האם אקבל פיצויים גם על התקופה בה לא הייתי חתומה על סעיף 14?
תודה

מאיה
disclaimer
  RE: סעיף 14 עו"ד אריק שלו

בוודאי, הפיצויים יחולקו לשתי תקופות, הראשונה לפי חישוב רגיל לפיצויי פיטורים בתום התקופה, כלומר ערב חתימתך על סעיף 14, והשניה לפי סעיף 14, קרי הסכום שהצטבר בשנתיים אלו בקרן.
073-2505372

עו"ד אריק שלו
כתובת: רח' החילזון 5 רמת גן 5252269 טלפון: 073-2505373
disclaimer

התייעץ בפורום
לרשימת הפורומים המלאה...
הודעות אחרונות בפורומים
מאגר עורכי דין
 
 
חוות דעת מומחה