צור קשר
עו"ד צבי בן אליעזר מנהל פורום:
עו"ד צבי בן אליעזר
בעל תואר ראשון במדעי המדינה ובמשפטים של אוניברסיטת תל-אביב. הקים את משרד עו"ד בן אליעזר ושות' בשנת 1997. המשרד מתמחה בטיפול בחיובי מיסוי עירוני המושתים על חברות וגופים עתירי נכסים. לעו"ד בן-אליעזר ניסיון נצבר משנת 1991 בתחום המיסוי העירוני ולזכותו נזקפים הישגים רבים שהביאו להפחתת נטל המיסוי של גופים עסקיים ומוסדיים במאות מיליוני שקלים ואף לשינוי שיטות חיוב וקביעת תעריפים ברשויות המקומיות באופן שהיטיב עם כלל הנישומים.
עו"ד ירון נדם מנהל פורום:
עו"ד ירון נדם
בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בכלכלה. עוסק בייעוץ במיסוי עירוני למגוון רחב של נכסים בפריסה ארצית מלאה משנת 1991 . מעניק יעוץ לחברות, גופים ומוסדות בנושאי מיסוי עירוני ובכלל זה ארנונה ומים, אגרות והיטלי פיתוח, היטלי השבחה, שילוט. מסייע בהליכים משפטיים בדרך של מתן חוות דעת מקצועיות וניהול הליכי גישור בין נישומים ורשויות מקומיות. בין השנים 2006-2010, ערך (ביחד עם עו"ד פיני גלעד) את כתב העת האינטרנטי "עידכונים", אשר סקר וניתח את כל פסקי הדין שניתנו בישראל בתחומי המקרקעין ומיסוי המקרקעין (ובכלל זה ארנונה, אגרות והיטלי פיתוח, היטלי השבחה ועוד).
כתובת: רח' יגאל אלון 159, תל אביב 67443 03-6954100
כותרת מאת תאריך ושעה
  קביעת סוג נכס אילנה

לחמותי יש בית עם חצר שב2009 לא שימש אותה ואת המשפחה בשל היותו ישן עם בעיות ביוב. סוקר נכסים שביקר בבית ראה ילדים בחצר החליט לשנות לה את סוג הארנונה ממגורים לעיסקית הילדים שהיו בחצר היו ילדי צהרון שמתקיים בדכ בביתי שלחתי מכתב ערר לעיריה עם תצהיר של חמותי חתום בידי עו'ד אך עריית ירושלים בשלה שהתנהל שם גן האם יש מה לעשות?

אילנה
disclaimer
  RE: קביעת סוג נכס עו"ד ירון דיין

להגיש השגה

עו"ד ירון דיין
disclaimer

התייעץ בפורום
לרשימת הפורומים המלאה...
הודעות אחרונות בפורומים
מאגר עורכי דין
 
 
חוות דעת מומחה