חופשת אב בשל מחלת ילד בזמן שהאם החופשת לידה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • עודד

    נשלח ע"יעודד 13:13, 23 במרץ 2014

    שלום רב, אשתי נמצאת בחופשת לידה וילדי הגדולים חלו, האם החוק מאפשר לי קבלת ימי חופשה על חשבון ימי מחלה במצב כזה? המעסיק שלי טוען שלא, אולם, לפי הבנתי את לשון החוק מגיעים לי ימי חופשת מחלה (לפי סעיף 1א). תודה ובברכה, עודד

    השב
  • 10:13, 27 במרץ 2014

    עקרונית, הינך רשאי לקחת ימי מחלה בשל מחלת ילד, על חשבון תקופת המחלה הצבורה לך.
    אולם, אם אישתך אינה עובדת כרגע, לכן אינך רשאי לקחת ימי מחלה.
    עו"ד אריק שלו
    arik.shalev@law-shalev.co.il
    ייעוץ אישי- .073-2505384

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.