פיטורים מורכבים בהריון. - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רותי

נשלח ע"ירותי 12:12, 23 באפריל 2014

התחלתי לעבוד בעסק משפחתי ב21.10.13 בתור מחליפה לחל"ד(את הבת של הבוס) רק כעבור 3 חודשים חתמו איתי על חוזה העסקה של חצי שנה-החוזה ביננו פג ב21.4.14 לאחר שיחות ארוכות בין הבוסים בנוגע להמשך העסקתי עד הלידה(כל זה קרה ממש לפני החג השני)לפני החג השני ביום חמישי לאחר שהובר לי בעל פה שברצונם שאגיע לעבודה כרגיל אחרי החג הרגשתי צורך לאשר את עובדה זו לא רק בעל פה אלא גם על ידי הודעת טקסט בה נרשם בצורה מאוד מפורשת:" שמו של הבוס שלי ביום שלישי אחרי החג להגיע כרגיל למשרד?"תשובתו היתה כן. ולכן אתמול ב22.4.14 הגעתי למשרד כרגיל ועבדתי כרגיל רק שבסוף היום החליטו לפטר אותי בצורה מאוד בוטה ומגעילה אשמח לדעת האם יש לי עילה לתביעה פיטורי אישה בהיריון?וכמו כן האם ישנה אפשרות לתבוע על עוגמת נפש ? מכל הסיפור הזה הכי מעניין אותי זה הצדק והעובדה שמעביד צריך לדעת שלפני היותנו עובדים אנו בני אדם ואתמול פשוט פגעו בכבודי ברגשותי ובממש השפילו אותי. לתשובתך המהירה בנושא אני מאוד אודה

השב
  • 09:02, 24 באפריל 2014

בנסיבות העניין מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il

תגובה
  • 09:13, 24 באפריל 2014

עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.