אי תשלום משכורת - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • מריאנה

  נשלח ע"ימריאנה 16:07, 24 באפריל 2014

  שלום רב. המעסיק שעבדתי אצלו מתחמק מלשלם לי משכורת. עבדתי במסעדה בתור טבחית במהלך שבועיים סה"כ 61 שעות. במהלך כל התקופה הזאת הזכרתי לגבי טופס 101 ועדיין המעסיק כל פעם התחמק.לאחר שבועיים עבודה התנאים לא התאימו לי ולא המשכתי לעבוד.הודעתי על כך. כשהגיע ה10 לחודש לא נראתה משכורת. לאחר שפניתי שוב ושוב ניפנפו אותי להגיע ביום אחר. ועכשיו המעסיק אומר לי שהשתדל לשלם ולא מבטיח שזה יקרה גם בחודש הבא.כל זאת מכיוון שלא התאים לי ולא המשכתי לעבוד אצלהם. מה אני יכולה לעשות על מנת לקבל את שכרי תמורת עבודה הקשה של שבועיים?ואין לי שום מסמך שהם מילאו .רק שעות עבודה שרשומים אצלי שהעברתי אליהם. ותיעוד של סמסים. בתודה רב מריאנה.

  השב
 • 10:02, 29 באפריל 2014

  מכיוון שמדובר בעבודה בת שבועיים ימים ואין תיעוד לכך שעבדת, מומלץ לנסות לפנות שוב למעסיק ולדרוש את תשלום השכר עבור עבודה שביצעת. באם אין כל מענה ניתן לתבוע את המעסיק בגין הלנת שכר בבית הדין לעבודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.