עזיבת מקום עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • לינדה

  נשלח ע"ילינדה 23:00, 24 באפריל 2014

  שלום, בעלי בן 57 מעוניין לעזוב את מקום עבודתו בו הוא עובד מזה קרוב ל25 שנה. אחרי פניות חוזרות למעסיק, לא מוכנים לשחרר אותו "כדין מפוטר". אחרי התיעצות עם עורך דין נאמר לו שהדרך היחידה לפעול זה ב"לעשות בעיות", או בלהמציא בעיות רפואיות כי אם הוא עוזב ביוזמתו, החברה אינה מחייבת לתת לו את פיצוים המגיעים לו. האם זה נכון? האם בן אדם שעבד 25 שנה בצורה נאמנה, ישרה והוגנת אינו יכול לבחור בעצמו מתי הוא רוצה להפסיק עבוד, אלא בוויתור על הזכויות המגיעות לו? איך אפשר להמציא מחלות? למה לפתוח תיק רפואי לאדם בריא? אותי זה מאוד מתסכל שבשנת 2014 בן אדם אינו יכול לקחת אחריות על גורלו אלא בדרך שקרית או בוויתור לא הגיוני..... מה עושים?

  השב
 • 10:03, 29 באפריל 2014

  בנסיבות העניין מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.