פיטורים מאולצים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • עודד

  נשלח ע"יעודד 13:33, 10 במאי 2014

  ההני מועסק כשנה וחצי בחברה קטנה(אני המועסק היחידי) בתקופה האחרונה נוצרו יחסי עבודה שליליים ("אנרגיות לא טובות ") בנוסף : הלנת שכר קונסיסטנטית . אי תשלום עבור הוצאות שוטפות שהוצאתי עבור דלק לרכב וקניות שונות עבור צרכי החברה. גריעה ,קבועה, של ימי החופש מהשכר,במקום לקזז ממלאי ימי החופש שצברתי. אי הפרשה של התנאים הסוציאלים .מתחילת השנה. לדעתי המעסיק עושה הכל בכדי שאתפטר ולא אקבל פיצויים,וגם לא אוכל לדרוש דמי אבטלה.(בגילי 55 ) יש לציין שלטעמי,הנני עובד מסור ונאמן,העושה את המיטב לשרת את חברה. השאלה : האם דיני כדי מפוטר ,ולא כדין מתפטר ?? עקב כל העובדות המפורטות .

  השב
 • 10:41, 13 במאי 2014

  על פי הנסיבות שהינך מתאר, עולה כי ישנה הרעת תנאים מוחשית במקום העסקתך. מומלץ לפנות לייעוץ פרטני בנושא. משרדנו עומד לרשותך. עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.