תשלום עבור ימי חג לעובד קבלן - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • משה זיסקינד

נשלח ע"ימשה זיסקינד 09:38, 12 ביוני 2014

עובד בחברה לאבטחה ושמירה כמעט 4 שנים 5 ימים בשבוע (א-ה) 5 שעות ביום.מעולם לא קבלתי תשלום עבור ימי חג.לאחר ברור מקיף התברר לי שאני זכאי לתשלום עבור 9 ימי חג בשנה.הגשתי בכתב לפני 6 חודשים באמצעות המפקח הישיר שלי בקשה לקבלת תשלום הנ"ל עבור כל השנים..(מותר לציין שהאחראי הישיר שלי המפקח מסכים איתי אך הוא לא קובע הוא שכיר כמוני העביר את בקשתי להנה"חש ולממונים עליו )אני מעביר לו תזכורות חודשיות בנידון ולצערי עד היום לא קבלתי תגובה ותשובה . הודה לכם ואשמח לקבל דעתכם.,.הצעתכם ,.ועזרתכם בנידון.

השב
  • 11:28, 12 ביוני 2014

המלצתי, לפנות בכתב למנהל הראשי וליידע אותו על כך. בכל אופן, ניתן לתבוע את המעסיק בבית הדין לעבודה על אי תשלום דמי חגים להם אתה זכאי. התיישנות על רכיב זה הינה 7 שנים.
    עו"ד אריק שלו arik.shalev@law-shalev.co.il ייעוץ אישי- .073-2505384

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.