החזר כספי/פיצוי בגין סגירת גן פרטי בגלל המצב הביטחוני - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • אבי מנחם

  נשלח ע"יאבי מנחם 07:37, 10 ביולי 2014

  שלום! יש לנו שני ילדים בגן פרטי בשכונת ו' החדשה בבאר שבע. הנחיות פיקוד העורף לא לפתוח את הגן אפילו שיש שם מרחב מוגן. כרגע זה יום רביעי שהילדים בבית וכנראה שזה ימשך עוד זמן. פניתי לגננת בשאלה לגבי החזר כספי ותשובתה היתה:" אנחנו אמורים לקבל עידכונים מאירגונים של הגנים אבל ממה שהיה לא היה החזר כספי כי גם ההורים קיבלו החזר כספי מהמדינה על ימים שלא עבדו ואנחנו קיבלנו תשלום מההורים וככה היה גלגל החזר התשלום" במקרה שלי, אשתי לא עובדת אז לא ברור לי מדוע אני צריך לשלם כאשר אני לא מקבל שירות כלל. תודה מראש, אבי

  השב
 • 09:35, 14 ביולי 2014

  שאלה שמעניינת אותי מאוד, רק מהצד ההפוך, אני בעלת משפחתון פרטי באשקלון שכמובן סגור בהנחיות פיקוד העורף בימים האחרונים. ההורים באים אליי בטענה לפתוח את הגן או להחזיר להם את הימים בו הגן לא היה פעיל. איך אני אמורה לפעול? מי אמור לפצות אותי או את ההורים על הימים האלה???

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.