חברת שמירה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אורן

נשלח ע"יאורן 23:02, 23 ביולי 2014

שלום,אני עובד בחברת שמירה מנובמבר 2013,נודע לי בימים האחרונים ששכר המינימום בשמירה מנובמבר 2013 הוא 24.98 (שומרים אחרים מקבלים 24.98 ואני 23.7),לא קיבלתי גם דמי חגים,שעות נוספות,שעות עבודה חסרים בכל חודש,הפרשה לפנסיה(לא רק שלא שילמו רטרואקטיבי אלא בדקתי בחברת הפנסיה ולא נכנס שקל למרות שיורד לי בתלוש).איזה פיצוי אני יכול לקבל?המתקן טוב לי ואני רוצה להמשיך לעבוד בו ולתבוע בהמשך את הזכויות בעזרת עו"ד-מאיפה אני יכול למצוא עורך דין מומלץ לדיני עבודה?מה שכר הטרחה הנהוג? תודה רבה!

השב
  • 10:58, 5 באוגוסט 2014

החל ממשכורת חודש נובמבר 2013, שכר המינימום לעובדי קבלן-שירותים בתחומי השמירה והניקיון בגופים ציבוריים הוא 24.98 ש"ח לשעה.
    באם אינך מקבל זכויות סוציאליות, הינך רשאי לתבוע את המעסיק על כך בבית הדין לעבודה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.