פיצויי פיטורין על עבודה לא קבועה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רנה

נשלח ע"ירנה 13:07, 18 בספטמבר 2014

שלום, עבדתי בשני מקומות שונים כמדריכת מבקרים, משרה עם תלוש אך לפי ביקוש- לעתים עבדתי פעם בחודש, פעמיים או בכלל לא (כלומר היו לא מעט חודשים בהם לא קיבלתי מהם תלוש). כבר תקופה ארוכה שלא קראו לי להדריך באף אחד מהמקומות, וממה שהבנתי ממדריכים אחרים דרך הניהול במקומות השתנתה וכנראה שגם לא יקראו לי יותר. האם אני זכאית לפיצויי פיטורין, או כל פיצוי אחר? כי טכנית לא פיטרו אותי, ותיאורטית יכולים לקרוא לי שוב, אבל בפועל אני לא עובדת שם יותר. אם כן, איך נקבע היקף הפיצויים ואיך אקבל אותם? תודה!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

15:29, 18 בספטמבר 2014

לכאורה יש זכאות לפיצוי פיטורים. במקרה בו השכר החודשי השתנה מדי חודש עפ"י מס' ימים/שעות - יש לחשב את "השכר החודשי" לעניין פיצויי הפיטורים עפ"י ממוצע הימים/השעות ב-12 החודשים האחרונים לעבודה, כפול התעריף היומי/השעתי האחרון.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.