פיצויי פיטורין למנקה חדר מדרגות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • וועד הבית

  נשלח ע"יוועד הבית 16:47, 6 באוקטובר 2014

  לפני כשנה וחודשיים התחלתי להעסיק את המנקה, תחת סיכום התנאי שאשלם עליו דמי ביטוח לאומי בכל חודש. העובד פוטר עקב אי שביעות רצון הדיירים מעבודתו במשך תקופה ארוכה, למרות שהעובד קיבל הערות ובקשות לשיפור. העובד ביקש לקבל תשלום מזומן כל 3 חודשים, ולא הוציא קבלות בעת קבלת הכסף ("עובד שחור"). היום, העובד קיבל את הסכום שמגיע לו עד ליום סיום העסקתו והוא דרש פיצויי פיטורים. האם מגיע לו פיצויי פיטורים? אציין כי העובד מעולם לא חתם על טופס 101, מביא בעצמו את כלי וחומרי העבודה בכל פעם שהוא מגיע לניקיון חדר המדרגות. האם חלים עלינו יחסי עובד מעסיק למרות שאני אינני מעסיקה רשמית והוא לא עובד שלי? אשמח להבהרה בנושא

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:39, 7 באוקטובר 2014

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.