שינוי בתנאי עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יבגניה

  נשלח ע"ייבגניה 20:48, 19 בנובמבר 2014

  שלום, אני צריכה בבקשה עזרה. אני עובדת מעל שנה בחברת קבלן "שלג לבן". בהתחלה עבדתי תור בודקת בטחונית ואז אחרי מקרה רפואי הורידו אותי מתפקיד.חברת קבלן שלי העבירה אותי תפקיד ל"תפעול" בישיבה. אחרי תקופה של 4 חודשים שאני עובדת בתפקיד החדש ,חברת קבלן החליטה, בגלל קיצוים בתקציב, להוריד לי הסעות שאני מקבלת מתחילת החוזה מהבית לעבודה ולהפך. חברת קבלן הציעה שתשלם לי על זמן הגעה לעבודה(כי עבודה זה בתל אביב ואני גרה בכפר סבא) כלומר שעה עד שעה וחצי שלוקח לי להגיע לעבודה. השאלה היא שאם אני לא מסכימה לתנאים הם יכולים לפתר אותי ולא לשלם לי פיצויים על כך שלא הסכמתי? תודה רבה לעונים.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  07:45, 20 בנובמבר 2014

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.