הסכם קיבוצי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אהרון

נשלח ע"יאהרון 19:00, 30 בנובמבר 2014

אהלן, אני עובד בתחום האבטחה ולא מזמן נסגר הסכם קיבוצי חדש בענף. ע"פ ההסכם הקיבוצי החדש, הוא כבר אמור להיכנס לתוקף אך במקום עבודתי עדיין לא הוחתמתי על חוזה חדש ע"פ הפרטים החדשים של ההסכם. שאלתי היא למעשה, האם המעסיק שלי יכול להחתים אותי על חוזה חדש ולשלם לי באופן רטרואקטיבי ע"פ התנאים החדשים למרות שהחתים אותי בחודש איחור? במידה וכן, האם יש לי זכות לסרב שיחייב אותי באופן רטרואקטיבי בלי לסכן את עצמי בפיטורין? אהרון

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

11:45, 1 בדצמבר 2014

יש לבדוק האם ההסכם הקיבוצי החדש חל גם בעניין המעסיק שלך.
    אם כן, אתה זכאי לקבל את התנאים הקיימים בהסכם הקיבוצי גם בהיעדר חוזה עבודה חדש שכן הוראה מיטיבה בהסכם קיבוצי גוברת על הוראה הקיימת בחוזה אישי.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

11:45, 1 בדצמבר 2014

יש לבדוק האם ההסכם הקיבוצי החדש חל גם בעניין המעסיק שלך.
    אם כן, אתה זכאי לקבל את התנאים הקיימים בהסכם הקיבוצי גם בהיעדר חוזה עבודה חדש שכן הוראה מיטיבה בהסכם קיבוצי גוברת על הוראה הקיימת בחוזה אישי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.