חוזה לתקופה קצובה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רינה

נשלח ע"ירינה 13:51, 22 במרץ 2015

שלום רב, אבקש לדעת זכויותי. להלן פרטי המקרה: 1. ב- 18.3.14 התחלתי את עבודתי בחברה בה אני מועסקת היום כמחליפה למישהי שיצאה לשמירת הריון + חל"ד. למרות שלא נאמר לי על כך הסתבר ביום עבודתי הראשון כי אני מועסקת על ידי חברת כ"א. 2. ב- 1.4.14 החברה "העבירה" אותי לעבוד דרכה ולא דרך כ"א. 3. באמצע ספטמבר אמורה היתה להסתיים חופשת הלידה של העובדת הקבועה אך משביקשה להאריך הסכמתי ונחתם עימי חוזה לתקופה קצובה עד ל- 31.12.14. בשלב זה גם הועלה שכרי השעתי. (הנני עובדת שעתית) 4. לקראת תום התקופה ביקשה שוב העובדת הקבועה להאריך את חופשת הלידה וההסכם עימי הוארך עד ליום 31.3.15. 5. בימים אלה אני מסיימת את עבודתי בחברה ואשמח לדעת זכויותי - פיצויי פיטורין, מתנות לחג וכו'. בתודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

10:49, 23 במרץ 2015

בנסיבות המקרה, על פניו, הינך זכאית לכל הזכויות להן זכאי עובד שפוטר ממקום עבודתו (בהתאם להסכמים אישיים/ קיבוציים / צווי הרחבה והותק שלך במקום העבודה).
    מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על מנת לוודא שישולמו לך מלוא זכויתיך בגמר חשבון מול המעסיק.

תגובה
  • 10:07, 24 במרץ 2015

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.