תשלום דמי ביטוח בריאות פרטי - פורום דיני עבודה

• עלמה נשלח ע"יעלמה 11:00, 12 ביולי 2015

שלום רב, אני עובדת ברשות מקומית שלוש וחצי שנים. לפני מספר ימים קיבלתי לראשונה הודעה במייל שהעירייה משתתפת בתשלום דמי ביטוח בריאות למי שעשה ביטוח באופן פרטי. המצאתי לעירייה את הטפסים הדרושים מחברת הביטוח ושאלתי אם מגיע לי החזר גם על השנים הקודמות מאחר שלא ידעתי על קיומו של הסדר כזה. תשובתם הייתה: לא רק שלא תקבלי החזר על השנים הקודמות אלא שאנחנו בספק אם תקבלי החזר גם עבור השנה הנוכחית. מה עליי לעשות ולמי עליי לפנות בעניין זה? לא ברור לי מדוע לא מגיע לי החזר עבור השנה הנוכחית לפחות. תודה מקרב לב. עלמה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

11:32, 15 ביולי 2015

מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על מנת לבחון האם לעירייה הייתה חובה לשלם לך את דמי הביטוח, ואם כן איך ניתן למצות את הזכות בצורה הטובה ביותר.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.