חופשת מחלה בעקבות פציעה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 07:33, 19 באוגוסט 2015

בעקבות תאונה אישית (פציעה שארעה ביום שבת לפני כשלושה חודשים) - אני מועסקת 13 שנים, במהלכן ניצלתי במקסימום 10 ימי מחלה. יש מספר בעיות: קבלתי שכר בשלושה חודשים אלה למעט מרכיב הנסיעות שגובהו פיקטיבי במשכורת שלי - 1300 ₪ המעסיק טוען שתשלום 90 ימי מחלה על פי החוק הינו קלנדרי מיום הפציעה ולא מדובר ב 90 ימי עבודה שהינם למעלה מ 4 חודשים. המעסיק מסרב עכשיו לקבל אותי חזרה לעבודה הואיל ואני עדיין נתמכת בקב אחד. לדבריו הוא יקבל אותי רק כשאהיה ב"תפקוד מלא". (עובדת כמזכירה). אודה להתייסותך לנושאים שהעליתי. .תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

14:33, 19 באוגוסט 2015

על מנת להשיב על השאלות נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר והודעה על תנאי עבודה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.