העברת סניף ברשת - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • קיםם29

נשלח ע"יקיםם29 11:48, 26 באוגוסט 2015

אני עובדת ברשת בפריסה ארצית מזה כ6 שנים עובדת בסניף שממוקם בחיפה. אני נאלצת לעבור לגור באשדוד ליד אמי שהיא חולת לב הייתי רוצה לעבור לסניף שממוקם באשדוד על מנת להמשיך את רצף העבודה ולכן הגשתי בקשה לעבור באותם תנאים האם הם יכולים לסרב? במידה וכן, האם אוכל להתפטר כדין מפוטרת? המון תודה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

10:49, 30 באוגוסט 2015

ס' 6 לחוק פיצויי פיטורים קובע שאם התפטר העובד עקב מחלתו או מחלת בן משפחתו, אשר מצדיקים את ההתפטרות, רואים לעניין פיצויי פיטורים את התפטרותו כפיטורים. ; נקודות חשובות: אין צורך בקשר סיבתי כלשהו בין העבודה לבין מצב הבריאות.; יש לאפשר למעסיק להציע תנאי עבודה אשר יתאימו למצבו הרפואי של העובד; המצב הרפואי הוא המניע להתפטרות או אחד המניעים הממשיים; די בקביעתו של רופא מוסמך אף אם רופאים אחרים היו קובעים אחרת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.