פיטורים בגין אילוצים קבועים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מירי

נשלח ע"ימירי 19:29, 27 באוגוסט 2015

התקבלתי לאחרונה לעבודה חדשה, התחלתי לעבוד, עובדת מזה שבוע במקום החדש. היום המנהלת שקיבלה אותי לעבודה, במעמד קביעת אילוצים לסידור עבודה, ביקשה שאזכיר לה עד מתי אני לומדת ואצטרך אילוצים קבועים, ציינתי את התאריך.. ואז היא החליטה שאני הצגתי בפנייה במעמד ראיון העבודה תאריך אחר, ואמרה לי שתבדוק את הנושא לעומק (רמזה לי ביפה שלא מתאים לה). האם מבחינת החוק זה תקין? היא יכולה לפטר אותי? רצוי לציין שהגעתי לעבודה דרך חברת השמה, שגם אצלם הייתי בראיון וציינתי שאני סטודנטית ויש לי אילוצים קבועים עד לתקופה מסוימת.

השב
  • 21:16, 27 באוגוסט 2015

מי שלא רוצה עובד ימצא מיליון תירוצים טכניים.
    אם משהו לא רוצה אותך לא משנה מה הסיבה. תעזבי ותמצאי מקום אחר. לעבוד במקום שיש אנשים רעים שלילים זה הכי גרוע.
    בעיקר סטודנטים יש הרבה הצעות. אל תפחדי ואל תשקעי מאמץ בדבר כזה שחררי אותה ותתקדמי למשרה אחרת. בהצלחה.
    מי שלא רוצה אותך מכל סיבה לא ראוי שתנסי לשכנע אותו.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

14:17, 30 באוגוסט 2015

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.