מילוי הערכת עובד בחופשת לידה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • בלונדה

  נשלח ע"יבלונדה 09:39, 16 בספטמבר 2015

  שלום רב, אני עובדת בחברה בינלאומית. מדי חצי שנה יש לנו שיחת הערכה. שיחות הערכה החלו כשבועיים לאחר שילדתי. כחודש לאחר הלידה נתבקשתי למלא את טופס הערכה ולדבר על כך עם הממונה עלי. האם זה חוקי? האם עלי למלא את הטופס?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  10:55, 20 בספטמבר 2015

  הערכת עובדים או הערכת ביצועי עובדים היא שיטה בה ביצועי העובד בארגון מוערכים (בדרך כלל במונחים של איכות, כמות, עלות וזמן) לרוב על ידי מנהל או מפקח. הערכת ביצוע למעשה מתרחשת בארגונים תמיד, בין אם באופן פורמלי ובין אם באופן בלתי פורמלי. הצורך להדריך עובדים, לקדמם, לגייסם או לפטרם והצורך של ארגון לממש את פוטנציאל הביצוע הטמון בו, מחייבים את הממונים לבצע ההערכה של ביצועי העובדים ולאמוד את תרומתם לארגון בכל עת. ידיעת רמת הביצוע מאפשרת מתן משוב לעובד, על מנת להביא לשינוי הרצוי בהתנהגות התעסוקתית בהתאם לציפיות הארגון. אין מניעה לבצע הערכת עובדים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.