דיני עבודה - פורום דיני עבודה

• מחפש אהבה 27 נשלח ע"ימחפש אהבה 27 22:28, 18 באוקטובר 2015

שאלה לעורכי הדין כאן ומי שיכול לעזור לי בסוגיה אני עובד במקום מסוים עם הסכם קיבוצי שבן היתר נתנה לנו הטבה תוכנית חיסכון הבעיה שהמעסיק נותן מסמכים בשביל לפנות לבנק ולי הוא לא נתן רק שאני פניתי למעסיקי הוא נתן מסמכים והבהיר כמעסיק הוא לא מחויב לדווח לעובד על זכוכיותיו כעובדים בהסכם קיבוצי האם בזה שמעסיקי לא נתן לי את המסמכים הדרושים לפתיחת החיסכון הוא צריך לשלם רטרו אקטיבית שנה אחורה מה החוק קובע החוק לטובתי הוא טובתו

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

09:38, 20 באוקטובר 2015

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטיים, לרבות תלושי שכר וההסכם הקיבוצי עליו הנך חתום. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטיים, לרבות תלושי שכר וההסכם הקיבוצי עליו הנך חתום. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.