הניתן להגיש בקשה בטרם הוחלט לגבי ההודעה לשחרור העו"ד - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • גל

נשלח ע"יגל 11:20, 20 באוקטובר 2015

אני שחררתי מהייצוג את עורך הדין שייצג אותי מטעם לשכת הסיוע: שלחתי הודעה שהעו"ד שוחרר ושבכוונתי לפנות לשוק החופשי למינוי עו"ד חדש- אך עדיין אין החלטה בעניין. בגין התנהלות פסולה של הצד שכנגד בנושא גילוי מסמכים, אני מעוניין לשלוח לבית הדין בקשה בה מבוקש בין היתר לחייב את הנתבע לשלם לי הוצאות בגין עצם הגשת הבקשה. שאלתי היא: על מנת שבית הדין יוכל לחייב את הצד שכנגד לשלם את ההוצאות לי.. האם עליי להמתין קודם להחלטת בית הדין בדבר שחרור עו"ד מהייצוג ורק לאחר מכן לשלוח את הבקשה? או שאני יכול להגיש את הבקשה כבר כעת ובטרם בית הדין החליט לגבי הודעתי כי עו"ד שייצג אותי שוחרר מהייצוג? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

12:41, 20 באוקטובר 2015

השאלה איננה ברורה. הבקשה היא בקשה לגילוי מסמכים, אשר במסגרתה הנך מעוניין לבקש הוצאות?

תגובה
  • 17:21, 20 באוקטובר 2015

הבקשה היא בקשה לביטול צו גילוי מסמכים מיותר (מאחר וצו כזה כבר ניתן בעבר וגילוי המסמכים כבר הסתיים )
    צו גילוי המסמכים המיותר ניתן על יסוד הטעיית הנתבע את בית הדין בעניין ובקשתו מבית הדין להוציא צו גילוי מסמכים (למרות שהנ"ל כבר בוצע והסתיים).

ואני מעוניין לבקש מבית הדין לחייב את הנתבע לשלם לי הוצאות בגין בקשתי לבטל את צו גילוי המסמכים שהושג ע"י הנתבע בחוסר תום לב תוך הטעיית בית הדין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.