הודעה סיום הסכם למתן שירותים וזמן חפיפה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • גלעד

נשלח ע"יגלעד 08:45, 21 בדצמבר 2015

שלום רב, אני חתום על הסכם שבפועל רחוק מלהיות משתלם למתן שירותים ויש הבדל בין יישומו בשטח ובין האופן שבו הוא נכתב. ההסכם דורש ממני להודיע שבועיים מראש על סיום ההסכם. בנוסף, הוא דורש ממני לחפוף מחליף בתמורה לתשלום כמובן. רק שהוא לא מגדיר באיזו תקופת זמן לאחר ההודעה על סיום אהיה מחוייב לחפוף מחליף. ברור שלא אוכל לחפוף מחליף אם אני עובד בעבודה אחרת ולא סביר בעיני שמעבר למסגרת שבועיים ימי הודעה מראש אתבקש לחפוף מחליף. האם אני יכול להודיע למזמין השירותים (בפועל יחס של מעסיק) במסגרת הודעה על סיום ההתקשרות, על כך שחפיפת המחליף תהיה מוגבלת לשבועיים ימי ההודעה מראש והאם יש לכך תוקף משפטי? כל טוב, גלעד

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

09:12, 21 בדצמבר 2015

בנסיבות המתוארות יש לכאורה הפרת הדין מצד המעסיק. על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.