עזיבה של עבודה עקב מעבר לכרמיאל - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • זאביק

נשלח ע"יזאביק 18:03, 27 בינואר 2016

עובד בחברה פרטית מ11-2009 מבקש להתפטר ולעבור לגור לצפון . 1)אני מבקש לקבל את הפיצועים על 7 שנים.2)מאחר ואין לי מכתב פיטורים איך פונים ללשכת התעסוקה לקבל דמי אבטלה עד למציאת עבודה חדשה. אני מבין שעברה למקום מעבר ל40 קמ מקובל לקבל לקבל את הפצועים אחרי 6 חודשים (כרמיאל ברשימה). החברה יכולה להתנגד.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

10:20, 31 בינואר 2016

לעניין זה, רואים התפטרותו של עובד כפיטורים אם המרחק בין מקום מגוריו החדש לבין מקום מגוריו הקודם הוא 40 ק"מ לפחות, ומקום מגוריו החדש רחוק יותר ממקום עבודתו מאשר מקום מגוריו הקודם. לעניין זכאות למדי אבטלה- מי שהפסיק את עבודתו מרצונו, מאחת הסיבות שהוגדרו בחוק ובתקנות כמוצדקות – צריך להמציא את המסמכים המתאימים להוכחת טענותיו, ויתחיל לקבל את דמי האבטלה כרגיל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.