סיום חוזה העסקה לתקופה של 60 חודשים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • תהילה

נשלח ע"יתהילה 21:36, 1 בפברואר 2016

שלום רב, יש לי שאלה די דחופה, חוזה העסקה שהוא לתקופה קצובה של 60 חודשים, החוזה נגמר היום אבל אני מוגנת עד 7.2 בשל חוק עבודת נשים בשל חזרה מחופשת לידה, האם יש לי את הזכות ב7.2 לסיים את היחסיים בינינו בלי שאתן הודעה מראש? אני רוצה לעזוב בהקדם משום שהתנאים שלי הולכים להשתנות מבחינת השכר והשעות עבודה ואני לא מעוניינת בכך, חשוב לי לעזוב בצורה שהזכות לאבטלה תישמר לי ואני קראתי שסיום חוזה מאפשר לי לקבל זכויות כמפוטרת וכי אני לא מחוייבת במתן הודעה מראש, אשמח לדעת אם זה נכון או לא נכון, תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

09:32, 7 בפברואר 2016

מעסיק אינו רשאי להרע את תנאי עבודה לאחר חזרה מחופשת לידה. המעסיק חייב לשלם את השכר 60 יום לאחר תום חופשת הלידה בנוסף להודעה מוקדמת של 30 יום ולאחר מכן זכאית העובדת לפיצויי פיטורים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.