אי הודעה של המעסיק לאחר ראיון עבודה/ מיונים- על פי סעיף 3א לחוק - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • מירי א

נשלח ע"ימירי א 15:04, 2 במרץ 2016

שלום אשמח להבין אני הייתי בספטמבר בראיון עבודה בחברה גדולה ומכובדת אם מנהל אזור לתפקיד מכירות שטח לאחר כשבוע זימנו אותי להצטרף לחצי יום עבודה אם מנהל מכירות שטח על מנת להכיר ולראות את אופי העבודה כמובן על חשבוני, לאחר כשבועיים זימנו אותי לעוד ראיון עבודה אם כמנהלת משאבי אנוש בחברה, ראיון אם מנהל מכירות ארצי וביצעתי מבחני אמינות. נכון להיום טרם קיבלתי מהם תשובה שלא התקבלתי לעבודה למרות שהשקעתי מזמני במספר לא קטן של הליכי מיון והפסקתי את התקדמותי בעבודה אחרת מהסיבה כי ראיתי שאני מתקדמת בהצלחה בחברה והייתי מאוד מעוניינת בתפקיד. הבנתי שהחוק החדש מחייב את המעסיק לעדכן אחת לחודש או להודיע בכל דרך על אי קבלתי לעבודה תוך 14 יום. הייתי רוצה לדעת האם אני זכאית לתבוע אותם בבית דין לעבודה על הפרת הסעיף בגין אי הודעה לאחר הליכי מיון לעבודה ואם כן כיצד עלי לעשות זאת. תודה רבה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

13:22, 29 במרץ 2016

ראה תשובה לשאלה קודמת

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.