העסקה של 15 שעות ומעלה בלי לדעת מתי תסתיים המשמרת - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אור חוטובלי

נשלח ע"יאור חוטובלי 14:09, 12 באפריל 2016

אני עובד בחברה לליווי טיולים וכחלק מתפקידי כחובש אני נדרש לעבוד כנהג פינוי במחנה של קק"ל המשמרת שלי מתחילה בשעה שש בערב תפקידי כוללים זמינות לפנות פצוע וביצוע פטרול עם הרכב והקב"ט של המחנה שלוש פעמים ששניים מהם לאחר עשר בלילה,כשניסיתי לברר מתי המשמרת שלי נגמרת נאמר לי ע"י מעסיקי שהמשרד נגמרת מתי שכמות השוהים במחנה כבר לא מצריכה נהג פינוי (בערך 9 בבוקר)וכששאלתי על שעות נוספות נאמר לי שלא מגיעות לי שעות נוספות ושהשכר הוא גלובלי,רציתי לשאול האם זה אפשרי להעסיק אדם במשך 15 שעות ומעלה בלי גבול ברור של סיום המשמרת וכל זאת ללא תשלום של שעות נוספות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

14:07, 17 באפריל 2016

בנסיבות המתוארות יש לכאורה הפרת הדין מצד המעסיק. במקרה כזה ניתן לשלוח מכתב דרישה למעסיק ואם לא ייענה למכתב הדרישה ניתן להגיש תביעה לבית הדין לעבודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.