הרעת תנאים- עבודה במשמרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • לירון

  נשלח ע"ילירון 14:22, 6 במאי 2016

  שלום, אני עובד בעבודת אבטחה כבר 3 שנים שהיא במשמרות והמשמרות נקבעות כך שאנחנו חוסמים באתר משבצות וככה בעצם מצמצמים אפשרויות שהמעסיק יתן לנו. אני סטודנט ועד היום קיבלתי את האופציה לחסום הרבה משבצות על מנת שאני יוכל לסדר בין העבודה אל הלימודים שלי. שבוע שעבר המעסיק שלי החליט להפחית בכמות החסימות שלי ובעצם זה נתן לו יותר אפשרות משחק עם המשמרות שלי ככה שזה הרבה פחות נוח לי ונותן הרגשה שהוא דוחף אותי להתפטר רציתי לדעת האם זה נחשב להרעת תנאים? כי היה לי הסכם ברור איתם עד היום שמגיע לי הסכום המסויים הזה בחסימות וכעת איני יכול לחסום משמרות כמו בעבר. תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:48, 8 במאי 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה. ככלל, שיבוץ משמרות שונה מאלה שסוכם יכול להיחשב כהרעת תנאים, אולם יש לבחון כל מקרה לגופו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.