ניכוי שעות נוספות באישור מנהל - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דן

נשלח ע"ידן 15:39, 31 במאי 2016

שלום, הנני עובד בשכר חודשי ברשות מקומית, עובד 5 ימים בשבוע (ראשון עד חמישי ) שבכל יום שעות העבודה שלי 8.24 ליום. היה יום אחד באחת השבועות עבדתי את ה- 8.24 אלא 7 שעות. התבקשתי ע"י המנהל שלי לעבוד ביום שישי 5 שעות בדוח בוצעה לי חלוקה נכונה של שעתיים ראשונות 125% ו-3 שעות 150% . שקיבלתי את הדוח המתוקן קוזז לי מה- 150% שעה ו-24 דקות כתוצאה מחוסר של 1.24 שהחסרתי ביום אחר. יש לציין שהנני בדר"כ וגם באותו חודש מגיעה יותר מוקדם לעבודה וכתוצאה מכך הנני ביתרה של פלוס מבחינת שעות שמסתכמות ל- 125% (כלומר עובדת 8.30 או 8.45 שעות ביום ). האם מותר לנכות שעות נוספות שהינם באישור מנהל בגלל חוסר ביום אחר ? האם מותר לקחת שווי של 150% ולשלם לי בשווי של 100% ? קיימת אפשרות להפחית בשכר האם הם צריכים לבצע זאת ? אבקש להפנות אותי לסעיף בחוק על מנת שיבדקו את הנושא ויחזירו לי את השעות כי זוהי אינה פעם ראשונה.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

13:50, 5 ביוני 2016

לצורך מתן מענה נדרשים נתונים נוספים. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני בנושא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.