קיזוז שעות עבודה חודשי - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • סמואל

נשלח ע"יסמואל 17:14, 11 באוגוסט 2016

שלום, אני עובד על פי חוזה גלובלי המחייב אותי לעבוד מידי יום 9 שעות. מה הדין במידה ואני עובד אאוטסורסינג, קיבלתי את שכרי לחודש על ידי המעסיק שמולו אני חתום, אך הבוס בחברה שבה עובד אני בפועל, מבקש שאקזז יום עבודה משכר החודש שלי, בטענה שלהערכו לא הייתי מצוי בחלק מהשעות שהגשתי לו לחתימה. אציין שבעבודה זאת ישנה אופציית חתימה אך מכיוון שאני עובד גם בכל הארץ ומהבית, ישנם ימים שאני לא חותם או כי עבדתי כבר מהבית לפני שהגעתי וחתימתי לא תהיה מדויקת ליום זה או כי לא עבדתי כלל במקום שישנה אופצייה לחתימה. כאמור אני ממלא דוח באתר חברת האם שלי וכבר שילמו לי, אך בעבודה שבה שייכו אותי שם הבוס הישיר שלי מסרב לחתום על מכסת השעות אף על פי שאיננה חורגת מ9 שעות כפול מספר הימים שבאותו החודש וטוען שעבדתי פחות. תודה מראש למייעצים.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

08:57, 14 באוגוסט 2016

על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.