פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • איילה

נשלח ע"יאיילה 19:12, 15 באפריל 2012

שלום, עקב סכסוך במקום עבודתי,סיימתי את עבודתי ועברתי לעבוד בחברה השנייה -ללא פגיע בתנאים:ותק,משכורת,ימי חופש ןמחלה . כמו כן-חתמתי שאני לא מעוניינת למשוך את כספי הפיצויים . שאלתי : 1).האם עשיתי חכם שלא משכתי את הפיצויים בהבנה נוכחית של היום שהתפקיד החדש לא בשבילי ואני מעוניינת להתפטר ? 2)במידה והגיש מכתב התפטרות הכפוף לחוק ,(לתת חודש מראש..)האם אני זכאית לקבל פיצויים? 3)בתקופת בה אני מחוייבת לתת חודש מראש ,האם ניתן להשתמש בימי מחלה /חופש שנתי שצברתי? ללא פגיע בפיצויים תודה מראש. איילה

השב
  • 11:09, 20 באפריל 2012

באם תתפטרי עלולה להיות בעיה בקבלת פיצויים. חופש צבור גם כך פודים בכסף כך שאין לזה משמעות מיוחדת. בכל מקרה שימוש בימי חופשה תחת הודעה מוקדמת דורש אישור מעסיק לחופשה.

תגובה
  • 08:49, 21 באפריל 2012

תודה עבור התשובה .
    טופס 14 מכנה לי יתרון במשיכת פיצויים לאחר הגשת פיצורים?

תגובה
  • 22:23, 21 באפריל 2012

לא טופס אלא סעיף 14 המאפשר קבלת פיצויים במקרה של התפטרות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.