העברה לסניף אחר עקב יחסי אנוש - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רונן

  נשלח ע"ירונן 09:17, 23 באפריל 2012

  שלום שמי רונן אני עובד בחברת טיאנטי לפני כחודשיים החליפו לנו את המנהל בחנות ומאז הרגשתי שהוא מתנכל עליי ו"מחפש אותי" הוא היה מתפרץ עליי בלי סיבה ולשאר העובדים היה לו יחס חיבתי יותר. הוא היה שולח אותי כל הזמן לתגבר בסניף אחר של הרשת וכבר אז חשדתי שהוא רוצה להעביר אותי סניף כי המנהלת בסניף האחר חברה מאוד טובה שלו. לפני יומיים הייתה לי שבעה של סבתא שלי והוא התעקש על זה שאני אצא בערב מהשבעה של סבתא שלי ואבוא לישיבת צוות שהתקיימה באותו הערב. כשאמרתי לו שאני לא יכול להגיע ושהמשפחה שלי צריכה אותי בשבעה הוא התעצבן ולא הפסיק לשלוח לי אסאמאסים במהלך השבעה שהוא רוצה שאני אגיע, בסוף לא הגעתי והוא עשה לי שיחה על זה שהוא חושב שאנחנו לא מדברים באותו "ראש" ועל זה שהוא מעביר אותי לסניף אחר של הרשת. רציתי לדעת אם הוא יכול להכריח אותי לעבור לסניף אחר על יחסי אנוש מכיוון שאני בין העובדים המצטיינים בחנות וזה לגמרי לא על שיקול מקצועי. איך אני אוכל לקבל פיצויים במקרה שאני מחליט לא להמשיך? תודה ויום טוב

  השב
 • 01:53, 1 במאי 2012

  לא צויין מה תקופת העבודה בסניף זה. באם העברת הסניף לסניף אחר מהווה הרעת תנאים מבחינת העובד ניתן לטעון לכך ולדרוש פיצויים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.