קשרי עובד מעסיק - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 20:07, 16 במאי 2012

  אני לפני כמעט שנה נפצעתי בעבודה (מאבטח) ומאז אני עדיין בטיפולים לאחר ניתוח הוכרתי בביטוח לאומי לפני שבועיים באתי לחברה ושאלתי אותם איך ממשיכים הם אמרו לי ללכת לרופא תעסורתי השבוע באתי שוב לחברה כדי שימלאו לי טופס קשרי עובד מעביד בשיביל המכון של הרופא תעסוקתי החברה נתנה לי מכתב שכיוון שכמעט שנה אני לא עובד ורק עכשיו נתתי להם את הטפסים הרפואים תמו קשרי עובד מעביד אני כול התקופה הזאת של הפציעה עמדתי בקשר עם המפקח ובינואר הם חתמו לי על מכתב שאני עובד אצלהם המכתב בשביל ביטוח לאומי. האם זה אומר שאם אני לא הולך לרופא תעסוקתי או שהרופא תעסוקתי רושם שאני לא כשיר לעבודה הזאת זה אומר שהם פיטרו אותי? האם אני זכאי לפצויים? מה לעשות?

  השב
 • 15:09, 25 במאי 2012

  בנסיבות העניין אתה זכאי לפיצויי פיטורין ככל שלא מצאו לך עבודה חלופית ולאחר הצגת האישורים הרפואיים בפני המעסיק. מומלץ לקבל ייצוג משפטי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.