פיטוריי- - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • הילה

נשלח ע"יהילה 15:49, 22 ביולי 2012

שלום, פוטרתי לפני כ-3 חודשים. המעסיקה לא רצתה לשלם פיצויי פיטורין ולכן הגשתי תביעה. השבוע קיבלתי כתב הגנה ותביעה שכנגד בו המעסיקה מבקשת שאחזיר לה 3000 ש"ח בגין- 5 י"ע שדיווחתי שעבדתי למרות שהייתי בחופש, בחוה"מ. חופשה שהיא יזמה שאקח והיא נתנה לי את ההטבה. ו-5 י"ע נוספים בגין חתונתי. גם אותם היא התנדבה לתת לי אותם במתנה ואמרה שאכתוב כאילו עבדתי. יש לציין כי עבדנו ב"משרד" (סלון ביתה) רק היא ואני. היא ידעה בדיוק באיזה ימים עבדתי ואיזה לא. בנוסף, באוקטובר הייתי 3 י"ע חולה וקיבלתי תשלום מלא. עכשיו היא דורשת גם את הכסף הזה. (סליחה על ריבוי הפרטים..) השאלה היא- האם באמת היא יכולה לדרוש את הכסף הזה חזרה? אפילו שהיא נתנה לי אותו במתנה? אודה לתשובתך........ תודה רבה רבה!

השב
  • 23:41, 28 ביולי 2012

באם ניתן להוכיח המתן של המעסיקה והידיעה שאז לא יכולה לדרוש התשלום.

תגובה
  • 23:53, 28 ביולי 2012

תודה על תשובתך. רק למען הסר ספק, ברגע שאוכיח זהיא נתנה ימים אלה במתנה ושהם לא בטעות אזי אינני צריכה להחזיר לה את הכסף?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.