דין תשלום ערבי חג - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אנונימית

נשלח ע"יאנונימית 09:30, 3 בספטמבר 2012

אני עובדת שעתית, מעל 5 שנות עבודה במקום זה. המעביד החליט להוציא אותנו לחופשה בערבי חג וחול המועד. המעביד משלם יום אחד בלבד(משלם 9 שעות=יום לחלק ל-4 ערבי חג, הוי אומר תשלום של שעתיים וקצת עבור כל ערב חג)האם הוא רשאי? האם אין תשלום מינימום עבור ערב חג לעובד שעתי?

השב
  • 22:09, 11 בספטמבר 2012

באם המעסיק מוציא ליום חופשה בערב חג חובתו לשלם בגינו יום עבודה מלא.

תגובה
  • 22:59, 12 בספטמבר 2012

האם הוא רשאי לקזז מימי החופשה שלי בגין תשלום ערבי החג?

תגובה
  • 17:52, 23 בספטמבר 2012

באם ערב החג נחשב לחופשה מרוכזת וכך קיבלת הודעה שאז ניתן להוריד יום חופשה בגין עבודה בערב החג.

תגובה
  • 19:15, 14 באוקטובר 2012

השנה המעביד שלנו החליט שלא עובדים ערבי חג..
    קיבלנו את התשלושי משכורת ולהפתעתנו גילינו שהורדו לנו 3 ימי חופש על ה3 ערבי חג שלא עבדנו.. האם מותר להם לעשות דבר כזה?? כמו כן אני פניתי בבקשה להנהלת חשבונות שלנו לגבי דוח השעות שלי (משום שאנחנו לא מקבלים אותם ככבר למעלה מחצי שנה)והיא טענה בפני שאצלנו לא נותנים דוח שעות וזוהי הוראת מנכל והיא לא יכולה להביא לי אותו

תגובה
  • 22:20, 11 בספטמבר 2012

באם המעסיק מוציא ליום חופשה בערב חג חובתו לשלם בגינו יום עבודה מלא.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.