דיני עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • BLANCHE

נשלח ע"יBLANCHE 01:07, 2 בדצמבר 2012

שלום, עשיתי שירות לאומי ב2010-11, עד חודש אפריל לא לקחתי יום חופש חוץ מחופשות מחלה. הגיע חודש מאי עם יום העצמאות הייתה לי הזדמנות לנסוע למלון בחינם אז ביקשתי חופש יומיים 3 שבועות לפני הנסיעה. רק שלושה ימים לפני קיבלתי תשובה שאם אמצא מחליף אוכל לקחת חופש. נהיתי חולה (אולי רק מהשיגעון שלהם) וקיבלתי חופש מחלה. רצו להעביר אותי לתפקיד משרדי בגלל זה ולא הסכמתי אז אמרו שאני צריכה לעזוב וזה מה שעשיתי. האם יש משהו לעשות עם זה? תודה מראש

השב
  • 14:10, 2 בדצמבר 2012

חוק חופשה שנתית אינו חל על מתנדבי השירות הלאומי. באשר לחופשות, מנהלת השירות הלאומי מציינת כי בכל שנה זו מפרסמת לוח חופשות מסודר. בנוסף, מתנדב המשרת 5 ימים בשבוע זכאי ל-22 ימי חופשה מלבד שבתות. מתנדב המשרת 6 ימים בשבוע זכאי ל-26 ימי חופשה. את ימי החופשה מממש המתנדב בתיאום עם מקום השירות ועם רכז/ת האגודה. אני ממליץ לך לפנות לרכז האגודה לסיוע במקרה אותו את מתארת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.