הודעת התפטרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • גלי

    נשלח ע"יגלי 21:24, 16 בדצמבר 2012

    ברצוני לברר אם ברצוני להתפטר לאחר 3 שנות עבודה בחברה, מהו זמן ההודעה המוקדמת שעלי להודיע למעסיקיי מראש על התפטרותי? האם כיוון שאני מתפטרת בכל מקרה אני מאבדת את כספי הפיצויים? מה קורה עם דמי ההבראה המגיעים לי על התקופה שבה עבדתי מתחילת השנה?

    השב
  • 09:58, 19 בדצמבר 2012

    עליך לתת חודש הודעה מוקדמת. באשר לפיצויי הפיטורים, אם הינך חתומה בחוזה על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, תהיי זכאית לפיצויים גם בעת עזיבה מרצונך. באשר לדמי ההבראה, הינך זכאית לחלק היחסי של השנה האחרונה בה עבדת.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.