להתפטר ולקבל פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ronen

נשלח ע"יronen 09:56, 18 בדצמבר 2012

שלום רב, החברה שלי א' עוברת מיזוג עם חברה ב' שקנתה את חברת א', אך עדיין מיזוג לא הסתיים. העבירו אותנו למשרדים של חברת ב' ופיטרו את המנהל הישיר שלי. עכשיו מנהלים מחברה ב' מתחילים לתת לי הוראות. להלן שאלות: 1. האם אני יכול להתפטר ולקבל פיצויים בעקבות כל המתרחש ? 2. האם זה חוקי שמנהל מחברה ב' נותן לי הוראות? והאם אני חייב לקיים אותם? 3. האם לפני שמנהלים מחברה ב' נותנת לי הוראות הם חייבים לחתום איתי חוזה חדש? 4. האם הסרת אחריות זה הרעת תנאים? כלומר בעבר היתי אחראי ב 5 תחומים ועכשיו השאירו לי רק תחום אחד. האם אני יכול להתפטר ולקבל פיצויים בעקבות לכל המפורט או אחד מהם? תודה

השב
  • 15:31, 19 בדצמבר 2012

בהחלט ייתכן שמתקיימת הרעה מוחשית בתנאי העסקתך ותוכל לדרוש פיצויי פיטורים. אני ממליץ לך לפנות לייעוץ אישי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.