פיצויי פיטורין -סעיף 14 - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לאנורה

    נשלח ע"ילאנורה 10:06, 10 בפברואר 2013

    פיטרו אותי מעבודתי ומגיעים לי פיצויים, ב2008 חתמתי על מסמך שנקרא סעיף 14 .עבדתי 6 שנים ובמהלך הזמן משכורתי עלתה, כיצד מחשבים את הפיצויים כאשר יש סעיף 14 ?

    השב
  • 15:02, 12 בפברואר 2013

    לפי סעיף 14 המעסיק אינו מחוייב לשלם לך בגין חוב וותק הפיצויים, כלומר הפער בפיצויים שנוצר עקב העליה בשכר. עם זאת, לא ציינת האם החתימה על סעיף 14 התרחשה מיד עם קבלתך לעבודה או לאחר מספר שנים.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.