עלבון, הוצאת שם רע - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 20:26, 17 בפברואר 2013

  המנהל שלי אמר לעובד : אתה אדם הזוי ושרוט, ליד חבריו לעבודה. ובהזדמנות אחרת אמר :"אתה נראה כמו קונדום עוף לי מהעיניים" . האם יש בכך עילה לתביעה של עלבון והוצאת שם רע כנגד החברה?באם יש כאן סעיפים אחרים אותם ניתן לתבוע נא לנקוב בהם . למותר לציין כי לא אוכל לספק עדים היות וכולם עובדים של המנהל המדובר. תודה

  השב
 • 11:05, 19 בפברואר 2013

  קיימים פסקי דין בהם התנכלות היוותה עילה לתביעת פיצויי פיטורים בשל התפטרות בדין מפוטר. אם זאת, בית הדין בוחן כל מקרה לגופו. עליך לחשוב ראשית מהי מטרתך האם הינך מעוניין להתפטר? האם השלמת שנת עבודה והינך זכאי לפיצויים באם תתפטר בדין מפוטר.

  תגובה
 • 13:51, 19 בפברואר 2013

  פוטרתי כבר. אני שוקל להגיש תביעה נגד החברה. השאלה היא האם בדבריו אלו של המנהל ישנה עילה של תביעה בעבור עוגמת נפש, עלבון ובושת פנים?

  תגובה
 • 12:56, 20 בפברואר 2013

  תביעה שעיקרה עוגמת נפש עשוייה להיות בעייתית. במידה וישנם רכיבים נוספים אשר לא שולמו לכך ייתכן שניתן יהיה לתבוע עגמת נפש בנוסף.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.