העדרות ממקום עבודה במבצע עמוד ענן - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ליז

נשלח ע"יליז 11:27, 5 במרץ 2013

שלום, שמי ליז ואני גרה באזור עמק האלה, ילדי נמצאים במסגרת הגיל הרך של בית גוברין ואני עובדת במשרד פרטי כשכירה בבית שמש. במהלך כל תקופת המלחמה ילדי לא היו במסגרת הגנים - הנחיה של פיקוד העורף, בעלי קיבל צו 8 מיום שישי16.11.12 ועד תום המבצע 23.11.12 אי לכך נשארתי עם הילדים בבית ולא יכולתי לעבוד. עד כה לא ניתן לי תשלום שכר בעבור ימים אילו מהמעסיק. ברצוני לברר תחילה האם אני זכאית בכלל לתשלום שכר על ימים אילו? אם כן מתי אני אמורה לקבל את התשלום? ***חשוב לציין שמקום המגורים שלנו נמצא בתווך של 40 ק"מ מעזה (גבעת ישעיהו)!!! בברור שלי עם הנהלת חשבונות נאמר כי עד כה לא יצאה הנחיה לגבי התשלום ורק השבוע מנהל החשבונות יצר עימי קשר ומסר כי הוא העביר בקשה לפיצוי המעסיק בשביל שיוכלו לשלם לי את הימים. לטענתו רק לאחר שיפוצה עם בכלל אקבל את התשלום. אשמח לתשובות בכל הנוגע לנושא הנ"ל. בתודה מראש, ליז.

השב
  • 14:55, 7 במרץ 2013

על המעסיק לשלם לך ולתבוע את הפיצויי בדיעבד.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.