עבודה דרך חברת כוח אדם - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • תילתן

נשלח ע"יתילתן 01:42, 9 במרץ 2013

עבדתי במוסד פיננסי דרך חברת כוח אדם בתפקיד פקידותי. לאחר חמישה חודשים ושלושה שבועות חברת כוח אדם התקשרה אליי והודיעה לי לא להגיע יותר למוסד הפיננסי. שאלות: 1. האם מגיע לי תשלום עבור ימי הודעה מוקדמת 2. כמה ימים מגיע לי לענין זה 3. אם חברת כוח אדם רוצה להציע לי עבודה אחרת במקום לתת לי תשלום על הודעה מוקדמת האם אני חייב לקחת אותה 4. אני כלכלן. האם חברת כוח אדם יכולה להציע לי מישרה שלא מתאימה להשכלתי? תודה רבה על העזרה, תילתן.

השב
  • 12:14, 11 במרץ 2013

תשלום עבור הודעה מוקדמת ניתן רק כאשר מדובר בפיטורים או התפטרות, אם חברת כוח האדם ממשיכה להעסיק אותך, המשמעות היא כי לא הסתיימו יחסי עובד מעביד והחברה ממשיכה לשלם שכר.

החברה רשאית להציע לך כל תפקיד אחר והינך רשאי לסרב, עם זאת אינך זכאי לפיצויים במידה וההתקשרות ביניכם תסתיים.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.