פיצויים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • בני

    נשלח ע"יבני 16:37, 17 באפריל 2013

    האם במסגרת פנסיית חובה על המעסיק לשלם פיצויים גם במקרה של התפטרות ?

    השב
  • 12:30, 21 באפריל 2013

    לא חלה חובה על המעסיק לשחרר את הפיצויים בכל מקרה, אלא אם קיים הסכם קיבוצי, צו הרחבה, חוזה אישי או נוהג המייטיבים או אם העובד חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.