אי אישור חופשה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יוני

נשלח ע"ייוני 18:34, 29 במאי 2013

עו"ד אריק שלו שלום רב, אני מועסק בתפקיד איש מכירות בכיר בחברת מדיה.ביקשתי חופשה מהמעסיק חודשיים מראש למשך תקופה של שבועיים וחצי לחופשה בסוף יולי .המעסיק מפעיל עלי מניפולציות ולא מאשר לי את החופשה בטענה כי מצב המכירות בחברה לא טוב, אף על פי שאני עומד בכל היעדים האישיים שלי. האם מותר למעסיק לסרב לשחרר אותי לחופשה ? יש לציין כי אני נמצא בחברה כבר שש שנים. אשמח לעזרתך תודה

השב
  • 15:22, 3 ביוני 2013

המעסיק מחוייב לאפשר לעובד לנצל את יתרת ימי החופשה העומדת לרשותו אולם הוא רשאי לכוון את מועד החופשה, האם הוא הציע חלופה? למשל - יציאה בחודש אוגוסט?

תגובה
  • 08:00, 7 ביוני 2013

עוד" אריק שלו שלום,
    מדובר באירוע של חתונה אליה הוזמנתי ולכן חשובים לי התאריכים - נשארו לי ימים בודדים השנה לניצול החופשה , כך שהמעסיק קצת מנגן לי על זה . מה עושים ?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.