חופשה שנתית - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אילן

נשלח ע"יאילן 00:27, 11 ביוני 2013

שלום, הנחתי למעסיק על השולחן גקשה לחופשה שנתית בתאריכים מ-... עד... קיויתי שאותו המעסיק יאשר/לא יאשר לי את החופשה. המתנתי כל היום למוצא פיו, אבל כלום עד שהלך הביתה בשעות הערב. לאחר שהייתי לבד במשרד, נגשתי לשולחנו כדי לראות אם התייחס לבקשה בכתב שמסרתי לו בבוקר. לתדהמתי - הבקשה שלי לחופשה, היתה זרוקה בפח האשפה. שאלתי היא: האם אני צריך להודיע שוב למעסיק על צאתי לחופשה או האם להסתפק בבקשה שהשארתי לו והוא לא התייחס אליה ? האם צאתי לחופשה בזמן שבקשתי (אם יאשר או לא יותר מאוחר), דבר שיביא לפיטוריי ללא פיצויים כדבריו ? מהן זכויותיי בעניין הזה ? תודה לכם על מתן מענה לכל שאלותיי. אילן.

השב
  • 14:33, 16 ביוני 2013

ייתכן כי המעסיק רשם אצלו את נתוני בקשתך ולכן לא היה זקוק עוד לבקשה. שאלי אותו בהמשך מהו סטאטוס הבקשה. הייתי נמנע מלציין כי חיפשת בשולחנו משום שהדבר עשוי להוות הפרת משמעת.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.