התפטרות וסעיף 14 - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • אנונימית

    נשלח ע"יאנונימית 13:40, 13 ביוני 2013

    בהנחה וחתמתי על סעיף 14 ואני מתפטרת טרם חלפה שנה, האם אני עדיין זכאית לכספים שהופרשו ונצברו לטובתי בביטוח המנהלים/קרן פנסיה לטובת פיצויים?

    השב
  • 12:44, 19 ביוני 2013

    על אף החתימה על סעיף 14 חוק פיצויי פיטורים מתנה קבלת פיצויים בשנת עבודה.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.