• אלכס

    נשלח ע"יאלכס 22:04, 24 ביולי 2013

    שלום אני עובד שנה וחצי בחברת הייטק. בחוזה העבודה שלי כתוב שהמעביד מתחייב להציע לי לחתום על סעיף 14 (בהקשר הפיצויים) אחרי סיום שנת העבודה ראשונה. עד כה המעביד לא היציע לי לחתום על סעיף 14 .. השאלה היא- האם סירוב של המעביד להחתים אותי על הסעיף 14 היא עילה מוצדקת לקבל פיצוים במידה ואחליט לעזוב את מקום העבודה? בתודה מראש, אלכס

    השב
  • 08:40, 29 ביולי 2013

    האם דרשת לקיים את הסעיף? מוטב לשלוח מכתב רשמי המבקש לממש את זכותך לחתימה על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים.
    מכיוון שסעיף זה קיים בחוזה אי קיומו יהווה הפרה של חוזה העבודה אשר ייתכן כי בנסיבות מסויימות עשויה להוות עילה להתפטרות בדין מפוטר.
    בברכה,
    עו"ד אריק שלו
    073-2505373

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.