פיצוי פיטורין - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 13:48, 5 בספטמבר 2013

ידוע לי שפיצויים מחושבים: משכורת שנה אחרונה (+בונוסים שנחשבו בתנאים סוציאליים) * ותק. אולם הפיצויים חושבו כממוצע משכורות של כל השנים שבהם עבדתי (6.5 שנים) * ותק. מה שגם הבונוסים לא הוכנסו לחישוב למרות שהבונוסים היו לי לתנאים סוציאליים והיוו גם שכר קובע בקרן פנסיה. פניתי לחברה וטענתי בפניהם שב-5 שנים הראשונות לעבודתי הרווחתי בסיס 3,500 ש"ח ובונוס קבוע של 500 ש"ח ועוד בונוס נלווה של 1,000 ש"ח.ובשנה וחצי האחרונות לעבודתי היה לי משכורת של: 7,000 ₪ בסיס + 5,583 ₪ עמלה ממוצעת ( = 12,583 ₪ * 6.5 שנים = 81,789 ₪ פיצויים). מה שרשמה לי החברה:– בהמשך לעבודתך עסקת ב-2 משרות שונות: משרה שעתית במשך 5 שנים וכשנה וחצי משרה חודשית, כאשר בגין כל תקופה השכר היה שונה. הם טוענים שמגיע פיצויים של 39,000 ש"ח בלבד. האם הם צודקים? ואם הם צודקים, הם לא חישבו לי את השכר השעתי + הבונוס הקבוע שהיה לי ועל זה היה לי עוד בונוס התעלמו מזה לגמרי. ממתין לתשובתך, תודה מראש

השב
  • 09:19, 8 בספטמבר 2013

יש לבחון היטב את אופן ההשתכרות ואת הרשום בחוזה ההעסקה. אני מציעה לך לפנות לייעוץ משפטי של עו"ד בעניין זה.

משרדי עומד לרשותך.

073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.