פיטורים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • לירן

נשלח ע"ילירן 22:25, 22 בספטמבר 2013

שלום , אני עובד במפעל במשך שנה וחודש , כשהגעתי לכאן עבדתי ביום עד לפני ארבעה חודשים שבעל הבית ביקש ממני לעבוד לילות והבטיח לי רק לתקופת זמן קצרה עד חודש כי הוא יודע שאני מתחתן ויש המון סידורים , אני כבר עובד כימעט ארבעה חודשים וכרגע הוא לא מתכוון להחזיר אותי לפחות בחצי שנה הקרובה כמו שהוא אמר לי , השאלה שלי היא האם אני יכול להתפטר ולקבל פיצויים בכל זאת ?

השב
  • 14:29, 23 בספטמבר 2013

האם יש לכם משהו כתוב, בעניין השינוי? משום שהינך עובד כך כבר 4 חודשים, לא בטוח כי ניתן יהיה לטעון להרעה בתנאי ההעסקה עם זאת, יש לבחון את מכלול הנסיבות.
    073-2505372

תגובה
  • 17:39, 24 בספטמבר 2013

אם הדברים אכן הובטחו לך ולא מדובר באי הבנה אני לא חושב שכדאי שתוותר על מקום העבודה שלך רק בגלל תקרית שכזו, במיוחד שאתה שם כבר למעלה משנה. אין מישהו שניתן לפנות אליו שיעזור לך מול המעסיק? וועד או משהו כזה? אם אין, נסה לדבר אולי עם ההסתדרות הלאומית הישירה. זה למעשה גוף שניתן להצטרף אליו באופן פרטי והוא נותן ייעוץ ודואג לזכויות שלך. אני מאמין שהם ידעו לתת לך הכוונה מה כדאי לעשות במקרה כזה ואם בסופו של דבר תחליטו שהצעד הנכון הוא עזיבה הם גם יוודאו שתקבל את כל הזכויות שמגיעות לך.
    לא כדאי לקחת בקלות ראש את נושא העזיבה, לא קל למצוא מקומות עבודה ראויים. תן לזה להיות רק המפלט האחרון..

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.